eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan ÇAMYAR Ramazan Bayramını Kutladı

Başkan ÇAMYAR Ramazan Bayramını Kutladı
17 Temmuz 2015 - 16:45

VİDEO MESAJ

222333

 

 

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar,‘ın yayınladığı bir mesajda Ramazan Bayramı’nı kutladı.

img288
Çamyar’ın mesajında şu ifadelere yer verdi; Sevgi, paylaşma ve kardeşlik duygularını hep birlikte idrak ettiğimiz, manevi güzellikleriyle tüm insanlığı kuşatan mübarek Ramazan Ayı’nı uğurlanmanın buruk hüznünü yaşarken aynı zamanda ilçemizde sosyal dayanışma ve kardeşliğin en üst seviyede yaşandığı huzurlu bir ayın ardından Bayram’a kavuşmanın heyecan ve mutluluğu içindeyiz.

Bayramlar, kardeşlik, yardımlaşma, kaynaşma duygularının üst seviyeye çıkardığı, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiği önemli bir yere sahiptir. Hamdolsun ki ramazan ayı boyunca gerçekleştirdiğimiz sokak iftarlarında ağırladığımız binlerce kişiyle sadece aynı aşı değil, komşuluğun sıcaklığı ve samimiyetini de birlikte tadarak Ünye’miz kardeşlik, bereket ve huzurun merkezi haline geldi. Mahallelerimizde, sokaklarımızda, şehrimizde yardıma muhtaç yunus_emre-21-214x30044 olanların  elinden tuttuk, ekmeğimizi, suyumuzu komşularımızla, ihtiyaç sahipleriyle paylaştık. Sokak İftarlarına katılarak sofralarımızı güzelleştiren siz değerli Ünyeli Hemşerilerime sonsuz teşekkür ediyorum.

Ramazan boyunca sergilediğimiz dayanışma, kardeşlik ve birlikteliğin daim olması temennisiyle tüm Ünyeli hemşerilerimin ve İslam Âlemi’nin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-