eskort samsun

ÜNYENETHABER

Vali İrfan BALKANLIOĞLU Ramazan Bayramı Kutladı

Vali İrfan BALKANLIOĞLU Ramazan Bayramı Kutladı
17 Temmuz 2015 - 16:40

7865-valibalkanlioglu_2 

Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazanı hep beraber idrak etmenin ve bir Bayrama daha Milletçe ulaşmanın sevinci içindeyiz.

Bayramlar insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, halkımızın tek yürek olduğu birlik – beraberlik, sevgi – saygı değerlerinin had safhada yaşandığı günlerimizin başında gelmektedir.

Bayram günleri Milletimizin bir arada yaşama ve aydınlık bir geleceği bir arada kucaklama arzusunun tazelendiği günlerdir. Ülke olarak birbirimize olan sevgimizin perçinlendiği bugünde aile ve akrabalarımızın yanı sıra Şehit ailelerimiz, gazilerimiz, komşularımız ve yaşlılarımız unutulmamalıdır.

Birlik beraberlik, bütünleşme zamanı olan bugünde dünyanın muhtelif bölgelerinde Müslüman ve Türk kardeşlerimizin gördüğü eziyetler bizi ziyadesi ile sarsmıştır. Bu Ramazan Bayramının dünyanın her yerinde zulme uğrayan kardeşlerimizin felahına bir vesile olmasını diliyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ordulu hemşehrilerimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyor, Bayramın başta ülkemiz ve gönül coğrafyamız olmak üzere İslam alemi ve insanlık için hakiki anlamda bir bayram sevincine dönüşmesini diliyorum.

                                                                                                          İrfan BALKANLIOĞLU

                                                                                                                    Ordu Valisi

                         yunus_emre-21-214x30044 img288

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-