eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN YILMAZ; ” AMACIMIZ BİRLİK BERABERLİK”

BAŞKAN YILMAZ; ” AMACIMIZ BİRLİK BERABERLİK”
18 Temmuz 2015 - 3:53

manset (3)

BAYRAMI HEP BİRLİKTE KUTLADIK

Ordu’da, her dini bayramda yapılan ve geleneksel hale gelen Kent Bayramlaşması Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Valiliği’nin birlikte organizasyonuyla Ordu Büyükşehir Belediyesi Yeni Hizmet Binası önünde gerçekleştirildi.

Kent Bayramlaşması’na katılan, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ordu Milletvekilleri Oktay Çanak, Seyit Torun, Mustafa Adıgüzel, İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şeref Çakmak, İlçe Belediye Başkanları, Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük, protokol üyeleri, daire başkanları, siyasi partilerin yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

BAŞKAN YILMAZ; ” AMACIMIZ BİRLİK BERABERLİK”

Programda açılış konuşmasını yapan Başkan Enver Yılmaz Ordu Valiliği ile birlikte organize ettikleri Kent Bayramlaşmasına gelen herkesin bayramını tebrik ederek; “Ramazan ayı boyunca 19 ilçemizde düzenlemiş olduğumuz iftar programlarıyla 75 bin vatandaşımız ile aynı sofrada iftar açtık. Bütün amacımız birlik ve beraberlik içinde Ordu ilimizi daha iyi yerlere getirmektir. Tüm hemşerimizin aileleri ile birlikte huzurlu, mutlu ve bereketli bir bayram geçirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Açılış konuşmasının ardından kürsüye çıkan Ordu Milletvekilleri tüm vatandaşların bayramını tebrik ederek birlik ve beraberlik içinde bir bayram geçirmelerini temenni ettiler.

VALİ BALKANLIOĞLU; “İNŞALLAH HER GÜNÜMÜZ BAYRAM HAVASINDA GEÇER”

Vali İrfan Balkanlıoğlu Ramazan bayramının tüm İslam alemine huzur ve barış getirmesini temenni ederek; “Ramazan ayı boyunca kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örnekleri sergilendi. Vatandaşlarımızla aynı sofrada iftar açtık. Her günümüz inşallah bayram havasında geçer” şeklinde konuştu. Program Ordu Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımının gösterisi ve ikramlarla son buldu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-