eskort samsun

ÜNYENETHABER

SATHİ KAPLAMA SEZONU BAŞLADI

SATHİ KAPLAMA SEZONU BAŞLADI
22 Temmuz 2015 - 12:35

Ordu Büyükşehir Belediyesi, sathi kaplama asfalt sezonunu başlattı.

manşet

Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri; Altınordu ilçesi, Günören-Kısacık Mahallesi arasındaki 2 kilometrelik yolda sathi kaplama asfalt dökümünü gerçekleştirdi.

yunus_emre-21-214x300
GENEL SEKRETER DR. MUSTAFA ÇÖPOĞLU İNCELEMELERDE BULUNDU…

Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu Kısacık Mahallesi’nde sathi kaplama asfalt yapılacak alanı, Genel Sekreter Yardımcıları Hikmet Yıldırım ve Bülent Civelek, Ulaşım Dairesi Başkanı Abdulkadir Hatipoğlu ve mahalle muhtarı ile birlikte inceledi.

İncelemelerin ardından çalışmalar hakkında bilgi veren Genel Sekreter Dr. Çöpoğlu; “Havaların düzelmesiyle birlikte bugün Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımıza Günören-Kısacık Mahallesi yolundan başladık. Günören-Kısacık Mahallemizin 2 kilometrelik kısmında an itibariyle başladığımız sathi kaplama çalışmalarımız inşallah bugün bitecek. img288Bu yolun yapımıyla birlikte Günören-Kısacık-Mübarek yolundan otobana ulaşım daha hızlı ve konforlu olacak. Bugünden sonra da Ordu ilinin genelinde, belirlediğimiz noktalarımızda yine hızlı bir şekilde sathi kaplama asfalt işlemini gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-