eskort samsun

ÜNYENETHABER

Yangına Başarılı Müdahale…

Yangına Başarılı Müdahale…
27 Temmuz 2015 - 17:30

ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ…

manset

yunus_emre-21-214x300
Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı Ünye İtfaiye Grup Amirliği’ne bağlı ekipler Ünye’de bir restoranda çıkan yangına müdahale ederek, yangını başarı ile söndürdü. Yangın anında restoranda bulunan vatandaşlar güvenli bir şekilde tahliye edildi.

YANGIN, MUTFAKTA KONTROL ALTINA ALINDI…

Ünye sahil yolu üzerinde bulunan bir restoranda çıkan yangının erken ihbar edilmesiyle birlikte Ünye İtfaiye Grup Amirliği’ne bağlı ekipler, olaya anında müdahale etti. Kısa sürede olay yerine ulaşıp yangına zamanında müdahale eden ekipler; restoranın mutfak bölümünden yükselen alevleri masaların olduğu yere gelmeden söndürerek, restorandaki vatandaşların da tahliyesini güvenli bir şekilde gerçekleştirdi.

VATANDAŞ EKİPLERE TEŞEKKÜR ETTİ…img288

Yangının ardından olay yerinde bulunan vatandaşlar, olaya kısa sürede müdahale eden Ordu Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerine teşekkür ederek; “Müdahale edilememesi durumunda büyük bir facianın yaşanacağı yangını kısa bir sürede kontrol altına alan ekipler, müşterilerin de bulunduğu restoranda bir anda çıkan yangını hiç kimse zarar görmeden kontrol altına aldı. Büyük bir özveri ile çaba gösteren herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-