eskort samsun

ÜNYENETHABER

Başkan Ergün’den Rektör Yarılgaç’a Ziyaret

Başkan Ergün’den Rektör Yarılgaç’a Ziyaret
31 Temmuz 2015 - 23:02

IMG_9670
img288Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Arif Ergün ve Yönetim Kurulu Üyeleri ODÜ Rektörlüğüne yeniden atanan Prof. Dr. Tarık Yarılgaç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette İlçe Başkanı Ergün; Bu gün ekip arkadaşlarımla birlikte yeniden görevine atanan sayın hocamızı ziyaret ettik. Ziyarette,  ilçemizde üniversitemize tahsis edilen 350 dönümlük arazinin üzerine yapılacak olan eğitim komplekslerini de istişare ettik. İnşallah bu 350 dönümlük arazimizde eğitim yunus_emre-21-214x30044 komplekslerimizin yapılmaya başladığı günleri dört gözle bekliyoruz. İlçemizdeki Üniversite eğitim alanını  kampüs haline getirmeye çalışacağımız bu alanda hep beraber  oluşturacağız. Bu konuyla ilgili de Sayın Rektörümüzün  tam desteğini de aldık. Birlik ve beraberlik içerisinde o alanı ilçemiz için eğitim alanı haline dönüştüreceğiz dedi.
Rektör Yarılgaç’ta ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Ünye her geçen gün gelişen ve büyüyen bir ilçemiz. Aynı zamanda da üniversitemiz de doluluk oranında  %97’lik bir kapasiteyle ülkemizde ilk sıralarda bulunuyor. 20 bini aşan öğrenci sayımızla bu da bizi her geçen gün daha da büyümeye ve kapasitemizi zorlamaya motive ediyor. Bizler eğitim noktasında üzerimize düşen ne varsa elimizdeki imkanlar dahilinde yapmaya çalışacağız dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-