eskort samsun

ÜNYENETHABER

İNTİHAR ETMEK İÇİN ÇATIYA ÇIKTI

İNTİHAR ETMEK İÇİN ÇATIYA ÇIKTI
06 Ağustos 2015 - 2:40

catiya-cikip-atlamak-isteyen-sahis-2-bin-100--7573475_x_o

Ordu’nun Altınordu ilçesi Bahçelievler Mahallesi’nde bulunan bir mağazanın çatı katında çok ilginç bir intihar vakıası yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 22 yaşındaki M.G., bir mağazanın son katına çıkarak kendini aşağı sarkıttı. Binanın çatısında “Kendimi aşağı atacağım” diyen vatandaşı gören çevredekiler hemen polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri binanın çevresini güvenlik şeridine aldı ve M.G.’nin atlama ihtimaline karşı da itfaiye ekipleri zemine branda gererek önlem aldı.

POLİS İKNA EDEMEDİ

Polis M.G.’yi ikna etmek için çatıya çıktı. Polisin 2 saatlik ikna çabaları sonuç vermedi. M.G. borcu olduğu için çatıya çıktığını, ödenmesi halinde de atlamaktan vazgeçeceğini söyledi.

GURBETÇİDEN YARDIM SÖZÜ

Bunun üzerine çevredeki kalabalığın arasında bulunan ve gurbetçi olduğu belirtilenTurgay Kılıç isimli vatandaş çatıya çıkarak M.G’ye, ‘2 bin 100 liralık borcunu ödeyeceğini’ söyledi. M.G bunun üzerine ikna olarak atlamaktan vazgeçti.

POLİS ARKADAŞLAR ŞAHİTTİR DİYEREK İKNA ETTİK”

M.G.’ye yardımcı olduğu için mutlu olduğunu belirten gurbetçi Turgay Kılıç, “Vatandaşa yardımcı olduğum için çok mutlu oldum. Yukarıda ona ‘2 bin 100 TL olan borcunu ödeyeceğimi’ söyledim inanmadı. Polis arkadaşlar şahittir, ‘istersen parayı alıp geleyim’ dedim. O arada tansiyonu düşmüştü ve ikna oldu” dedi.

Çatıdan indirilen M.G. sağlık kontrolü için polis otosu ile hastaneye götürüldü.img288 yunus_emre-21-214x300

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-