eskort samsun

ÜNYENETHABER

EN ANLAMLI KAMPANYA 

EN ANLAMLI KAMPANYA 
11 Ağustos 2015 - 12:51

ghg

ORDU’DA BİR TEKSTİL MAĞAZASI ŞEHİT VE GAZİ ÇOCUKLARINA OKUL KIYAFETLERİNİ ÜCRETSİZ VERMEK İÇİN KAMPANYA BAŞLATTI

yunus_emre-21-214x30044  Ordu’da okul ürünleri satan bir tekstil mağazası 2015-2016 eğitim-öğretim sezonu öncesi anlamlı bir kampanya başlattı.

2015-2016 eğitim-öğretim sezonu öncesi okul kıyafeti satan mağazalar yeni sezon için hazırlıklara başladı. Ordu’da da hazırlıkların sürdüğü okul ürünü satan bir tekstil mağazası anlamlı bir kampanya başlattı. Altınordu ilçesi Yeni Mahalle İsmet Paşa Caddesi’nde hizmet veren mağaza şehit ve gazi çocuklarına yönelik başlattığı kampanya da, şehit ve gazilerin çocuklarına ücretsiz okul kıyafeti temin edeceğini açıkladı. Kampanyayı herkesin görebilmesi için mağaza duvarına dev bir pankart asan mağaza sahipleri “Bu Vatan Toprağı İçin Kanını Akıtmış Tüm Şehit ve Gazi Çocuklarımızın Okul Kıyafetleri Firmamızın Hediyesidir” yazısını yazdırdı. Mağaza ortaklarından Ali Şen, kampanyanın göstermelik olmaması ve herkesin görebilmesi için indirimlerde kullanılan büyük boy pankart astıklarını söyledi. Ali Şen ayrıca yapılan kampanya ile şehit ve gazi yakınlarına olan duyarlılığın artmasını beklediklerini belirtti.

“ŞEHİT VE Gimg288AZİ ÇOCUKLARI BİZLERE EMANETTİR”
Mağazanın yeni açıldığını ve ortaklar birlikte karar alarak böyle bir kampanya başlattıklarını belirten Ali Şen, “Ortaklarımızla birlikte ortak bir karar aldık. Ülkemizin içinde bulunduğu durum hasebi ile bizde şehit ve gazi ailelerimizin çocuklarına okul kıyafetlerini ücretsiz vermeyi kararlaştırdık. Biz burada huzur ve güven içerisinde yaşarken orada bu vatan için canını veren, vücut uzvunu kaybeden kardeşlerimizin bize emanet ettiği çocuklarına sahip çıktığımızı göstermek için böyle bir uygulamayı başlattık ve olumlu tepkiler aldık. Türk halkının bu konuda hassasiyet gösterdiğini düşünüyoruz. Başlattığımız kampanya ile sezon sonuna kadar tüm şehit ve gazi çocuklarımızın okul kıyafetlerini ücretsiz olarak vereceğiz. Bu yaptığımız bir örnek olur ve bundan sonra tüm vatandaşlarımız şehit ve gazi yakınlarına duyarlılık gösterir” dedi.

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-