eskort samsun

ÜNYENETHABER

HAKİM EŞE EN ACI HABER

HAKİM EŞE EN ACI HABER
17 Ağustos 2015 - 1:20

HAKİM EŞE EN ACI HABER KOMİSER AHMET ÇAMUR’UN ŞEMDİNLİ’DE ŞEHİT OLDUĞU HABERİ, SAMSUN’A AİLESİNİ ZİYARETE GELEN EŞİNE VERİLDİ ACILI EŞ, EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN UÇAKLA VAN’A GÖTÜRÜLDÜ
– KOMİSER AHMET ÇAMUR’UN ŞEMDİNLİ’DE ŞEHİT OLDUĞU HABERİ, SAMSUN’A AİLESİNİ ZİYARETE GELEN EŞİNE VERİLDİimg288
– ACILI EŞ, EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN UÇAKLA VAN’A GÖTÜRÜLDÜ

yunus_emre-21-214x300Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde terör örgütü mensupları ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan özel harekatçı komiser Ahmet Çamur’un (46) acılı haberi, Samsun’da ailesinin yanında bulunan eşine verildi.
Şemdinli-Yüksekova karayolunu iş makineleri ile kapatmaya çalışan PKK’lılara müdahale eden özel harekat polislerine uzun namlulu silahlar ve roketatarla yapılan saldırıda yaralanan komiser Ahmet Çamur, kaldırıldığı Şemdinli Devlet Hastanesi’nde şehit oldu.
Ahmet Çamur’un şehit olduğu haberi, Samsun’un Atakum ilçesi Mevlana Mahalllesi’ndeki ailesini ziyarete gelen eşi Gökçen Çamur’a (38) emniyet yetkililerince verildi. Eve dev Türk bayrağı asıldı. Gökçen Çamur’un Ankara’da hakimlik yaptığı ve üç kız çocuklarının bulunduğu öğrenildi.
Bu arada AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı da acılı eşe taziye ziyaretinde bulundu.
Bir süre taziyeleri kabul eden şehit eşi Gökçen Çamur, Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından uçakla Van’a götürüldü.

BATU cafe 100X100 dekota

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-