eskort samsun

ÜNYENETHABER

“ORDU’DAKİ HİZMETLER MUTLULUK VERİCİ”

“ORDU’DAKİ HİZMETLER MUTLULUK VERİCİ”
19 Ağustos 2015 - 17:16

FullSizeRender

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş;

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti.

Bir program sebebiyle İstanbul’da bulunan Başkan Enver Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ı makamında ziyaret etti. İstanbul milletvekilliği döneminde İBB Başkanı Kadir Topbaş ile ortak çalışmalarda bulunan Başkan Yılmaz, ziyareti sırasında Ordu’da sürdürülen çalışmalar hakkında da bilgiler verdi. Özellikle kırsal alanın yol ve su sorununu kökten çözmek için başlatılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Yılmaz, zaman içerisinde bu hizmetlerin giderek büyüyeceğini ve Ordu’nun hem hizmet ve sosyo-ekonomik hem de nüfus olarak gelişeceğini vurguladı.

TOPBAŞ; “HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Ordu’da sürdürülen çalışmalardan dolayı Enver Yılmaz’ı tebrik eden İBB Başkanı Kadir Topbaş, Ordu’ya her türlü bilgi ve teknik desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi. Topbaş, ziyarette yaptığı açıklamada; “Enver Yılmaz, milletvekilliği döneminde çalışkan, görev ve sorumluluklarını her zaman yerine getiren bir kardeşimizdi. Ordu’da yerel yönetim anlayışı artık daha üstün özelliklere ve hizmet anlayışına kavuşmuş. Bir Karadenizli olarak Ordumuzun bu hizmetlere  kavuşmasından dolayı mutluluk duyuyorum. Enver kardeşimizin Ordu’yu, geleceğe yönelik gelişmiş bir şehir haline getireceğine gönülden inanıyorum. İBB olarak her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Bilindiği gibi İBB Başkanı Kadir Topbaş, aynı zamanda Türkiye Belediyeler Birliği Başkanlığı ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz da Türkiye Belediyeler Birliği Encümen Üyeliği görevinde bulunuyor.

yunus_emre-21-214x300 img288 11880452_10206112125875537_6623436389229999736_n

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-