Ünye Nuriye mahallesi Çiloğlu Petrol karşısında meydana gelen trafik kazasında 2 araç sahile uçtu.
Üç aracın karıştığı olay dün saat 18:00 sularında meydana geldi. Fatsa istikametinden Ünye istikametine giden 52 DV 806 plakalı kamyonet şoförü Y.A.’nın sollama esnasında direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle meydana gelen kaza da 2 araç sahile uçtu. Direksiyon hakimiyetini kaybeden Y.A., aynı istikamette seyir eden 52 AT 273 plakalı G.K. yönetimindeki araca çarptı. Arkadan gelen 19 TR 677 plakalı aracın da karıştığı ölüm olayının olmadığı kaza da facia ucuz atlatıldı. Hafif yaralanan şoför ve araçta bulunanlar Ünye devlet hastanesine sevk edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.