eskort samsun

ÜNYENETHABER

BÜYÜKŞEHİR’DEN SPORA BÜYÜK YATIRIM

BÜYÜKŞEHİR’DEN SPORA BÜYÜK YATIRIM
27 Ağustos 2015 - 15:45

MANŞET-KENARLAR TRAŞLANACAK copy

28 DÖNÜMLÜK DEV PROJE

Ordu Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların kullanabileceği sosyal tesisleri hizmete kazandırmaya devam ediyor. Her ilçede spor tesisleri için önemli çalışmalar yürüten Büyükşehir Belediyesi, sporun her alanında yatırımlarını sürdürüyor.

TENİSTEKİ BAŞARI ARTARAK DEVAM EDECEK

Son yıllarda tenis spor dalında da önemli bir gelişme kaydeden ve yarışmalarda adından söz ettirmeye başlayan Ordu, Büyükşehir Belediyesi’nin dev yatırımıyla büyük başarılara imza atabilecek sporcuların yetiştirilmesi için önemli bir projeyi hayata geçiriyor.

İNŞAAT KISA SÜRE SONRA BAŞLAYACAK

Semt sahalarından fitness aletlerine kadar vatandaşın birçok sportif etkinliği yapabileceği alanlar oluşturan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde inşa edilecek tenis kortları ve sosyal tesis ihalesini de gerçekleştirdi. İhalenin ardından işi alan yüklenici firmanın, kısa bir süre içerisinde tesisin inşaat çalışmalarına başlayacağı belirtildi.

TENİS DENİLDİĞİNDE AKLA İLK ORDU GELECEK

Altınordu ilçesi Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan ve 28 bin m2’lik alan üzerinde hayata geçirilecek olan proje kapsamında; 2 adet açık toprak tenis kortu, 2 adet kapalı akrilik tenis kortu, 2 adet açık akrilik tenis kortu, otopark alanı, açık fitness alanı, çocuk oyun alanı ve sosyal tesislerin yapılacağını belirten yetkililer; Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin proje için toplam 4 milyon 190 bin lira harcayacağını açıkladılar.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-