eskort samsun

ÜNYENETHABER

SİNEMA ÇEKİMLERİNE YOĞUN İLGİ

SİNEMA ÇEKİMLERİNE YOĞUN İLGİ
01 Eylül 2015 - 2:03

FATSA’DA SİNEMA ÇEKİMLERİNE YOĞUN İLGİ

Ordu’nun Fatsa ilçesinde “Küçük Ruh” isimli sinema filminin çekimlerine vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.yunus_emre-21-214x300
“Küçük Ruh” isimli korku filminin Fatsa ilçesinde çekimlerine başlandı. Reşadiye Caddesi ve Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde yapılan çekimlerde film seti, meraklı vatandaşların akınına uğradı. Yüzlerce kişi oyuncuları görmek için film çekilen caddelerde yerini alırken, görevliler bazen rahat çekim yapmaları için vatandaşları uzaklaştırmak zorunda kaldı.
“Küçük Ruh”un çekimlere start verdiklerini belirten Film Yapımcısı Alper Günay, “Profesyonel ekibimiz ve oyuncularımızla çekimlere start verdik. Şehir içinde olan çekimleri yaptık ve halkta bu çekimlere büyük ilgi gösterdi. Bu biraz işimizi zorlaştırsa da yinede güzel ve ilgi çekici olması meraklı halk tarafından izlenmesine neden olacaktır diye düşünüyorum. 10-15 gün içerisinde bütün çekimleri bitirmeyi planlıyoruz” dedi.
Fatsalı vatandaşlar ise yaptıkları açıklamada, Fatsa’da ilk defa böyle bir organizasyonla karşılaştıklarını ve film çekmenin gerçekten zor bir sanat olduğunu anladıklarını belirtti.

FATSA’DA SİNEMA ÇEKİMLERİNE YOĞUN İLGİ FATSA’DA SİNEMA ÇEKİMLERİNE YOĞUN İLGİ

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-