eskort samsun

ÜNYENETHABER

SAĞLIK – SEN TERÖRÜ LANETLEDİ

SAĞLIK – SEN TERÖRÜ LANETLEDİ
07 Eylül 2015 - 14:05

DAĞLICA, YİNE YÜREKLERİMİZİ DAĞLADI

 Şmşok

Hakkari’nin Dağlıca bölgesinden gelen haber, yine yüreklerimizi dağladı. Çok sayıda şehit ve yaralımızın olduğu gelen bilgiler arasında. Ayrıca iki polisimiz de dün sabah saatlerinde Diyarbakır’da terör örgütü PKK tarafından şehit edildi. Her iki saldırıyı ve gerçekleştirenleri lanetliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailesi, silah arkadaşları ve yunus_emre-21-214x300milletimize baş sağlığı dilerken, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Büyük devlet olmanın gereği olarak, Dağlıca’daki hain saldırı en kısa zamanda aydınlatılmalı, milletimize en doğru bilgiler yetkili makamlarca verilmelidir.

Ülkemizin büyümesi ve güçlenmesinden rahatsız olanların maşası konumundaki terör örgütü PKK’nın bu saldırılarına birlik ve beraberlik içinde karşı konulmalı, terörle mücadelede kararlılık sergilenmelidir. Terör ve terörle mücadele siyaset üstü ele alınmalı, kişisel hırs ve ihtiraslar bir kenara bırakılmalıdır. Bu ülkenin varlığı, birliği ve beraberliği bütün kavgaların üstündedir. Bu sebeple terörle mücadelede zaafa sebep olacak veya zaaf görüntüsü verecek eylem ve söylemlerden uzak durulmalı, milletçe bir ve beraber olmalıyız.

Ancak, ilgili kurum ve kuruluşlar da üzerlerine düşeni yapmalı, terörle mücadelede kararlılıktan geri adım atmamalı ve rehavete kapılmamalıdır. Milletimizin duası her zaman terörle mücadele eden güvenlik güçlerimizin arkasında olmuştur. Ancak, bu tür haince saldırılarda ihmal ve tedbirsizliğe de izin verilmemeli, milletimizin sabrı zorlanmamalıdır.

Bir kez daha bugüne kadar terör örgütü PKK tarafından gerçekleştirilen saldırıları şiddetle kınıyor ve lanetliyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

img288                   BİLAL İNANLI

SAĞLIK – SEN ORDU ŞUBE BAŞKANI

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-