eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN YARDIMCISI OCAK’IN MUTLU GÜNÜ

BAŞKAN YARDIMCISI OCAK’IN MUTLU GÜNÜ
07 Eylül 2015 - 14:11

BLD_3460

Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ocak, oğlu Muhammet Ali’yi sünnet ettirmenin mutluluğunu yaşadı. Katılımın yoğun olduğu merasimde, iş ve siyaset cemiyeti bir araya geldi.

Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ocak’ın oğlu Muhammet Ali, Atakale Restoran’da düzenlenen görkemli sünnet töreni ile erkekliğe ilk adımını attı. Akşam saatlerinde başlayıp gece geç saatlere kadar devam eden sünnet törenine Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, Ordu Milletvekili Oktay Çanak başta olmak üzere Ocak Ailesinin yakınları, dostları ve çok sayıda davetli katılarak ailenin mutluluklarına ortak oldu.

muhammed_ali_erkeklige_ilkadimi_atti (1)Osmanlı sultanlarının giydiği kostüm ile davetlilerin arasına mehter marşı eşliğinde giren Muhammet Ali davetlilerin ilgi odağı oldu. Anne ve babasının da eşlik ettiği yürüyüşte davetliler Muhammet Ali’yi alkışlarla karşıladı. Kır düğünü şeklinde gerçekleşen sünnet merasimi davullu, zurnalı eğlencesiyle eski gelenekleri aratmadı. Birçok etkinliğin de gerçekleştirildiği düğün merasiminde Muhammet Ali’nin kirveliğini ise Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar yaptı. Gecenin sonunda gerçekleştirilen havai fişek gösterilerinde gökyüzü aydınlanırken renkli görüntüler oluştu.

Yoğun katılımın olduğu gecede davetlileri kapıda karşılayan Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Murat Ocak tören sonrası yaptığı açıklamada, “Oğlum Muhammet Ali erkekliğe ilk adımını attı. Mutluluğu ve heyecanı oğlumla birlikte yaşamanın gururu içindeyim. Bu güzel duyguyu Rabbim herkese nasip etsin. Allah bizlere damatlığını da göstersin. Güzel ve mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan mutluğumuzu paylaşan, yanımızda olan ve olamayan telgraf ve çiçek göndererek heyecanımıza ve sevincimize ortak olan tüm dostlarıma bir kez daha teşekkür ederim” diyerek duygularını ifade etti.

Çakır Medya olarak Ocak ailesini kutluyor ve nice güzel günler diliyoruz.

BLD_3381 BLD_3417 BLD_3448 BLD_3574

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-