eskort samsun

ÜNYENETHABER

Nedim Can’dan Tarihi Adaylık

Nedim Can’dan Tarihi Adaylık
08 Eylül 2015 - 18:24

VİDEO HABER

11950329_2076652329140422_1011416716330338601_o

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Aday Adayı Nedim Can, düzenlediği basın toplantısında Eski İçişleri Bakanı ve Ak Parti Ordu eski Milletvekili İdris Naim Şahin’in başlattığı hizmetleri tamamlamak için milletvekili adayı olduğunu açıkladı.

MHP’li Nedim Can parti binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında, Ordu ve Ünye siyasetinde önemli işlere imza attığını belirttiği Şükrü Yürür, Refahaddin Şahin ve İdris Naim Şahin’in isimlerini vererek onların yapmış olduğu hizmetlerin devamını veya eksik kalanlarını Ordu ve Ünye’ye getirmek adına yola çıktıklarını söyledi.

Nedim Can açıklamasında; “1 Kasım seçimlerini bizler seferberlik olarak ilan ettik. 1 Kasım seçimlerinde seferberliğe bu kardeşiniz de Milliyetçi Hareket Partisi’nden Ordu Milletvekili Adaylığı başvurusu yaparak, seferberlik kaydını da yaptırmış oldu. İnşallah neticeleri hayırlı olur. Bizim için önce ülkemiz ve milletimiz, sonra partimiz ve sonra şahsımızın anlayışı ön planda. Ancak siyasetteki makamların asla şahıslar nezdinde kullanılmaması gerektiği inancını da taşıyan bir hareketin mensubu olduğumuz için, temsil edeceğimiz makamda da yöremiz insanına ciddi katkı sağlayacağımız inancını taşıyoruz. Bu manada geçmiş dönemde Ünye siyasetine damgasını vurmuş Şükrü Yürür, rahmetli Refahaddin Şahin, İdris Naim Şahin’in yapmış olduğu hizmetlerin devamını ya da eksik kalmış işleri Ünye’ye, Ordu ilimize getirmek adına sizlerle birlikte yola çıktık” dedi.

img288 yunus_emre-21-214x300

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-