eskort samsun

ÜNYENETHABER

Modern Araçlarla Modern Hizmet Dönemi Başladı

Modern Araçlarla Modern Hizmet Dönemi Başladı
14 Eylül 2015 - 12:19

BLD_4004

Temizlik hizmetlerinde teknoloji ile bütünleşen modern, estetik ve kalite standartlarında hizmet veren Ünye Belediyesi, Temizlik İşlyunus_emre-21-214x30044eri Müdürlüğü bünyesinde yeni alınan modern araçlarla ilçe genelinde hizmet vermeye devam ediyor.

Ünye Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesine kazandırdığı modern temizlik araçları ile araç filosunu genişletti. İlçenin temizlik ihtiyaçlarını ve bu ihtiyacının karşılanması adına gereken ekip ve ekipman ihtiyacı için çalışma yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü, ihtiyaçların belirlendiği çalışma sonrasında son teknoloji ile donatılmış en modern temizlik filosuna sahip oldu. İlçe genelinde faaliyet gösteren temizlik filosuna vakumlu yol süpürme araçları, elektrikli kompakt yol süpürme araçları, çöp taşıma araçları, yıkama araçları ve mini vakumlu yol süpürme araçları kazandırıldı. Temizlik hizmetlerinin zamanında ve hiç aksatılmadan devam ettirilmesi için sabahın erken saatlerinde yeni araçlarla çalışmalara bimg288aşlayan temizlik ekipleri gün boyu ilçe genelinde hizmet veremeye devam ediyor.

Temizlik hizmetlerinde yeni ve büyük projelerle hareket eden Ünye Belediyesi, temizlik filosunu yeniledikten sonra çöp konteynırlarının da yer altına alınmasıyla temizlik hizmetlerinde tamamen modern bir yapıya kavuşacak. Çöp konteynırlarının yer altına alınması ile çöplerin sokak hayvanları tarafından dağıtılması engellenecek, kötü koku ve haşere üremelerinin önüne geçilerek halk sağlığı açısından daha hijyenik bir ortam oluşturulacak. Çöp konteynırları yer altına alındığında işçi sayısı, ekipman ve harcanan akaryakıttan da tasarruf sağlanmış olacak.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-