Ordu’da dün gece aralıklarla sağanak yağış ve fırtına etkili olurken, deniz üstündeki kara bulutlar arasından kendini gösteren şimşeklerin dansı görenleri hayran bıraktı. Kent üzerinde kısa aralıklar halinde ortaya çıkan şimşekler akşamı gündüze çevirirken, adeta görsel bir şölene dönüştü. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tahminlerine göre Ordu’da hava 3 gün boyunca yağmurlu ve zaman zaman fırtınalı olacak.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre sıcaklar düşecek ve hafta sonuna kadar yer yer sağanak ve gök gürültülü yağışlar bekleniyor.