VİDEO HABER
2015-2016 eğitim-öğretim yılının başlamasına az bir süre kala kırtasiyeler hazırlıklarını tamamladı ve öğrencilerin okul hazırlığı başladı. Fındık mahsulünün geç olması ve okulların açılma tarihinin uzamasının piyasayı tam olarak hareketlendirmediğini belirten Güven Kırtasiye İşletmecisi Adem ARGAN bu yıl fındığın bol olmasından dolayı satışların iyi olacağını ümit ettiğini belirtti.
Adem ARGAN yaptığımız röportajda şunları kaydetti;
“Yaklaşık 30-35 yıldır kırtasiye sektöründe çalışıyorum. Okul sezonu olduğu için ürünlerimizin fiyatlarında herhangi bir artış söz konusu değildir. Ürünlerimizin hem lisanslı hem de faturalı olmasına oldukça önem gösteriyoruz. Lisanslı olmayan ürünlerde kanserojen madde olduğu için önermiyoruz. Her okulun ayrı ayrı istediği ürünler oluyor ve bütün ürünler işletmemizde mevcut.”Şimdiden yeni eğitim öğretim sezonunun herkese hayırlı olmasını diliyorum dedi.