eskort samsun

ÜNYENETHABER

VALİDEN YATIRIMCILARA ÇAĞRI 

VALİDEN YATIRIMCILARA ÇAĞRI 
05 Ekim 2015 - 12:21

VALİDEN YATIRIMCILARA ÇAĞRI ORDU VALİSİ İRFAN BALKANLIOĞLU: “TURİZM YATIRIMLARI İÇİN EN UYGUN YER ORDU” “YATIRIMCILARA HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI GÖSTERECEĞİZ”

ORDU VALİSİ İRFAN BALKANLIOĞLU:

“TURİZM YATIRIMLARI İÇİN EN UYGUN YER ORDU”

“YATIRIMCILARA HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI GÖSTERECEĞİZ”

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Doğu Karadeniz Bölgesi’nde turizm yatırımları konusunda en avantajlı ve uygun yerin Ordu olduğunu belirterek, yatırımcılara her türlü kolaylığı göstereceklerini söyledi.

Vali İrfan Balkanlıoğlu, turizm sektöründe yapılan tanıtım çalışmalarının meyvesini son bir yılda almaya başladıklarını belirtti. Özellikle Arap ülkelerinden yaylalarda, ormanlar içerisinde tatil geçirmek isteyenlerin çoğaldığını belirten Vali Balkanlıoğlu, “Bölge kıyı şeridi içerisinde turizm yatırımları için en uygun yer Ordu’dur. Çevreye çok önem veriyoruz. Denizimiz asla kirlenmiyor. Büyük arıtma tesislerimiz var. Deniz suyu uluslararası bir kuruluş tarafından tahlil edildi. Denizi temiz, kumsalı mükemmel, gönül rahatlığıyla denize girebilirsiniz. Mavi bayrak almaya hak kazanmış 4 tane plajımız var ve 3 ilçemizde de sadece hanımlara mahsus plajlarımız mevcut. Ormanı da, yaylaları da yatırıma açtığımız zaman tamamen planlı şehrin mimarına ve dokusuna doğal güzelliklerine zarar vermeden özel planlar uygulanmak suretiyle yatırım yapma planımız ve çalışmamız devam ediyor ve sürekli bu anlamda kontroller yapılıyor. Dolayısıyla Ordu’ya yapılacak yatırımlar bu doğal cazibesini, güzelliğini ve natürelliğini çevre temizliğini bozmadan gerçekleşecektir” dedi.
Yatırım yapmak amacıyla gelecek müteşebbislere her türlü kolaylığı göstereceklerini belirten Vali Balkanlıoğlu, iş adamlarının her konuda önünü açacak tedbirler aldıklarını sözlerine ekledi.

yunus_emre-21-214x300 img288

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-