eskort samsun

ÜNYENETHABER

Halkımızdan Tek Başına İktidar Olacak Sonucu İstiyoruz

Halkımızdan Tek Başına İktidar Olacak Sonucu İstiyoruz
07 Ekim 2015 - 15:05

KURTULMUŞ: “KOALİSYON ORTAĞI BULMAYA MECBUR BIRAKMAYACAK BİR SONUÇ RİCA EDİYORUZ” BAŞBAKAN YARDIMCISI NUMAN KURTULMUŞ: “AK PARTİ’Yİ BİR KOALİSYON ORTAĞI BULMAYA MECBUR BIRAKMAYACAK BİR SONUCU ORTAYA ÇIKARMANIZI RİCA EDİYORUZ” “KENDİNİZE OY VERİN, ÇOCUKLARINIZIN GELECEĞİNE OY VERİN, TORUNLARINIZIN GELECEĞİNE OY VERİN”

BAŞBAKAN YARDIMCISI NUMAN KURTULMUŞ:

“AK PARTİ’Yİ BİR KOALİSYON ORTAĞI BULMAYA MECBUR BIRAKMAYACAK BİR SONUCU ORTAYA ÇIKARMANIZI RİCA EDİYORUZ”
“KENDİNİZE OY VERİN, ÇOCUKLARINIZIN GELECEĞİNE OY VERİN, TORUNLARINIZIN GELECEĞİNE OY VERİN”

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin AK Parti ile istikrar sağladığını belirterek, “1 Kasım’da sizlerden Türkiye’de AK Parti’yi bir koalisyon ortağı bulmaya mecbur bırakmayacak bir sonucu ortaya çıkarmanızı rica ediyoruz” dedi.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, seçim çalışmaları kapsamında Ordu’nun Gürgentepe ilçesinde partisinin Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Açılışa Kurtulmuş’un yanı sıra Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, Gürgentepe Belediye Başkanı Yener Yalçınkaya ve partililer katıldı. Açılışın ardından Gürgentepe meydanında vatandaşlarla buluşan Kurtulmuş, burada vatandaşlara hitap etti. Kurtulmuş’un gündeminde 7 Haziran seçimleri sonrası oluşan tablo yer aldı. Kurtulmuş, ayrıca AK Parti ile yakalanan istikrarın 1 Kasım’dan sonra devam etmesi için kendilerine destek vermelerini istedi.

“AZ BİR GAYRETE İHTİYACIMIZ VAR”
Türkiye’nin dünyanın on büyük ekonomisinden birisi olması için 1 Kasım’da koalisyon sonucunun çıkmaması gerektiğine vurgu yapan Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, “Çok şükür Türkiye’de istikrar sağlandı. Bu istikrarı devam ettirmemiz lazım. Ancak şunu söylemem gerekirse, Türkiye’de bu kadar işler yapılmasına rağmen henüz Türkiye dünyanın süper liginde değildir, şu anda play-off oynuyoruz. Birinci ligden play-offa çıktık. Ama süper lige çıkmamız, yani Türkiye’nin 20-25 bin dolar seviyelerine çıkması Türkiye’nin dünyanın on büyük ekonomisinden birisi olması için ha gayret, az bir gayrete ihtiyacımız var. Onun için 1 Kasım’da sizlerden Türkiye’de AK Parti’yi bir koalisyon ortağı bulmaya mecbur bırakmayacak bir sonucu ortaya çıkarmanızı rica ediyoruz. Kendinize oy verin, çocuklarınızın geleceğine oy verin, torunlarınızın geleceğine oy verin. Türkiye’nin dünyanın en büyük ülkelerinden birisi olması için oy verin. Bizlerde hep birlikte inşallah bu memlekete hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

img288 yunus_emre-21-214x30044

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-