eskort samsun

ÜNYENETHABER

Op. Dr. Ayhan Sönmez Ünye’ye Atandı

Op. Dr. Ayhan Sönmez Ünye’ye Atandı
11 Ekim 2015 - 2:00

Validen Başhekim Sönmez’e Veda Yemeği

tayini-cikan-bashekim-sonmez-e-veda-yemegi-7763233_x_oHakkari Valisi Yakup Canbolat, Ordu’nun Ünye ilçesi Devlet Hastanesi’ne tayini çıkan Hakkari Devlet Hastanesi Başhekimi Plastik ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Ayhan Sönmez onuruna yemek verdi.

Polis Evi’nde verilen veda yemeğine Vali Canbolat’ın yanı sıra vali yardımcıları Hasan Ongu, Mehmet Emin Taşçı, Bekir Abacı ile İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay Demiray Demirci, İl Emniyet Müdürü Resul Holoğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Osman Kızılban, İl Müftüsü Mehmet Faysal Geylani, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mehmet Akif Bildirici, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Hakan Türk ve Ünye Devlet Hastanesi’ne tayini çıkan Devlet Hastanesi Başhekimi Plastik ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Ayhan Sönmez katıldı. Vali Canbolat, yaptığı hizmetler anısına Devlet Hastanesi Başhekimi Plastik ve Estetik Cerrahı Op. Dr. Ayhan Sönmez’e başarı belgesi vererek plaket hediye etti. Burada bir konuşma yapan Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Hakan Türk, yaklaşık 3 yıl boyunca birlikte çalıştığı Başhekim Op. Dr. Ayhan Sönmez’in sağlık alanında başarılı hizmetler gerçekleştirdiğini söyledi. Türk, tayini çıkan Sönmez’ yeni yerinde başarılar diledi.

İlden ayrılacak olan Başhekim Op. Dr. Ayhan Sönmez ise, yaklaşık 3 yıl boyunca Hakkari’de hizmet verdiğini belirterek, “Hakkari’ye gelirken üzülerek geldim. Şimdi ise üzülerek gidiyorum. Burada bir süre daha çalışmayı isterdim. Ancak tayinim çıktı. Her zaman Hakkari halkına hizmetin en iyisini sunmaya çalıştık. Bu konuda bizlerden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta Sayın Valimiz Yakup Canbolat olmak üzere bütün herkese teşekkür ediyorum” dedi.haber.comyunus_emre-21-214x30044 img288

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-