Ünye Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu ekibi tarafından Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Ünye M Tipi Açık Cezaevinde kalan bayan mahkûmlara yönelik ziyaret gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen ziyarete Aile ve Dini Rehberlik Büro Ekip Koordinatörü Hatice ŞAHİN, Kur’an Kursu Öğreticileri Emine KORKMAZER ile Nurhan MANGIRCI katıldı.
Gerçekleştirilen ziyarette tutuklu ve hükümlülerin sorularını yanıtlayan ekip mahkûmlarla sohbet edip, onların sıkıntılarına dert ve sorunlarına ortak oldular