DOLUNAY OKULLARI AŞURE SÜSLEME TASARIM YARIŞMASINA ANNELERİMİZİ BEKLİYOR
Özel Dolunay Okulları 24.10.2015 Cumartesi günü velileriyle Aşure süsleme tasarım yarışmasına hazırlanıyor. Aşurelerini binbir özenle hazırlayan ve süsleyen anneler Cumartesi günü kıyasıya yarışacak ve Aşurelerini öğrencilerle yemenin mutluluğunu paylaşacaklar. Okul Müdürü Şefik KALKAN, Efendimizin “ Her Kim Aşure Gününde Ailesine ve ev halkına ikramda bulunursa, cenabı hakta senenin tamamında onun rızkına bereket ve genişlik ihsan eder.” Hadis-i Şerifini rehber edinerek biz özel dolunay okulları öğrencilerimizle ve velilerimizle birlikte biz bir aileyiz. O gün Aşurelerimizi Dolunay Ailesi olarak hep birlikte yemenin mutluluğunu paylaşmak istediğini ifade etti.