eskort samsun

ÜNYENETHABER

Kılıçdaroğlu Ünyeli Vatandaşlarla Buluştu

Kılıçdaroğlu Ünyeli Vatandaşlarla Buluştu
23 Ekim 2015 - 13:30

VİDEO HABER

 Adsız

Kılıçdaroğlu: “Bize Kaynak Soruyorlardı Ama Şimdi Vaatlerimizi Çaldılar”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “7 Haziran seçimlerinde seçim vaatlerimizi söyler iken ‘nereden bulacaksın kaynağı’ diyorlardı. 1 Kasım, AKP’nin seçim vaatlerini gördünüz değil mi? 7 Haziran’da bizim seçim vaatlerimizi kopyalayıp, yapıştırdılar. Yani çaldılar” dedi.

Kılıçdaroğlu 1 Kasım seçimleri kapsamında Ünye’yi ziyaret edip vatandaş ile buluştu. Kılıçdaroğlu Ünye’de esnaflar ile görüşerek sorunlarını dinledi. AK Parti’ye ve yandaşlarına sert eleştirilen yönelten Kemal Kılıçdaroğlu, 7 Haziran seçimlerinde CHP’nin seçim beyannamesinin kaynağının sorgulandığını ancak 1 Kasım seçimlerinde CHP’nin 7 Haziran’daki seçim vaatlerinin çalındığını söyledi.

Kılıçdaroğlu, şunları kaydetti: “Sevgili Ünye’liler Ünye’ye geldik, esnaflarımız ile görüştük hepsi çok dolu. Hepsinin geçim derdi var. 13 yıldır ülkeyi AKP yönetiyor. Niye bu kadar düşünceli, geçim derdi yaşıyor insanlarımız. Bakın 7 Haziran seçimlerinde seçim vaatlerimizi söyler iken nereden bulacaksın kaynağı diyorlardı. 1 Kasım, AKP’nin seçim vaatlerini gördünüz değil mi? 7 Haziran’da bizim seçim vaatlerimizi kopyalayıp yapıştırdılar. Yani çaldılar. Mazotu dünyada en pahalı benim vatandaşım alıyor. Vatandaşımız bankaya elini kolunu kaptırdı. Çünkü buna mecbur bıraktılar. Akkuş Niksar caddesinin 13 yılan beri yapacağız diyorlar hala yapılacak. Fındığın durumu belli. Eğer bize yetki verir iseniz fındık yasası çıkartacağız. Zeytinin bile yasası var ama benim Karadenizimin altını olan fındığın yasası yok. 1 Kasım’da bize yetki verin bütün bu sorunlarınızı çözeceğiz” dedi.

yunus_emre-21-214x30044174 img288374

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-