VİDEO HABER
Ünye Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Ekici bu yıl 92.sini kutlayacağımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla ile gazetemize açıklamada bulundu.
Ekici, açıklamasında şunları söyledi; “Ülkemizin zor dönemlerden geçtiği böyle bir günde 92. Yılını kutlayacağımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mız Türkiye genelinde coşku içerisinde bayram havasında kutlanmasını ve 1 Kasım Seçimleri öncesi 4 günlük tatil ile birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızın ülkemize huzur ve selamet getirmesini diler. Herkesin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlar. Hayırlara vesile olmasını dilerim”dedi.