Ünye Organize Sanayi Bölgesi mülkiyetinde olan mevcut arsanın Ordu Büyükşehir’e devir protokolü imzalandı.
Ünye Tabu Sicil Müdürlüğü’nde imzalanan protokol imza törenine Ünye Kaymakamı Mustafa DEMİR, Ünye Belediye Başkanı Ahmet ÇAMYAR, Ordu Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Zeki ARDAHANLIOĞLU, Ordu Büyükşehir, Ünye Ticaret Odası Başkanı Durmuş ZOR ve Ünye Tapu Sicil Müdürü Refii Cenab BİLGİN katıldı.