eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN YILMAZ KÜSKÜNLERİ BARIŞTIRDI

BAŞKAN YILMAZ KÜSKÜNLERİ BARIŞTIRDI
14 Kasım 2015 - 11:27

HALK GÜNÜNDE GELEN MUTLULUK

BAŞKAN, DARGIN AİLEYİ BARIŞTIRDI HALK GÜNÜNDE GELEN MUTLULUK ORDU’DA 2 YILDIR ANNE-BABASIYLA GÖRÜŞEMEYEN GENÇ KADIN HALK GÜNÜNDE ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ENVER YILMAZ’DAN YARDIM İSTEDİ ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ENVER YILMAZ’IN ANNE-BABA VE KIZLARINI BARIŞTIRMASI SIRASINDA DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

 Ordu’da 2 yıldır ailevi sebeplerden dolayı anne ve babasıyla görüşemeyen evli genç kadın, düzenlenen halk gününde Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’dan yardım isteyince muradına erdi. Genç kadının, anne ve babasıyla karşılaşmasında oldukça duygusal anlar yaşandı.

Ordu’nun Altınordu ilçesine bağlı Topluca Mahallesi’nde yaşayan Hüseyin Bayazıt, 2 yıl önce ailevi nedenlerden dolayı kızı Özge Karagöl ile tartışınca kızıyla bir daha görüşmedi. Sürekli babasıyla barışmanın yollarını arayan Özge Karagöl, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşların istek ve önerilerini dinlemek için düzenlediği halk gününe katıldı. Babasının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ı çok sevdiğini söyleyen Özge Karagöl, “Babam sizi kırmaz. Bana yardım edin. Babamla barışmak istiyorum” diyerek, Başkan Yılmaz’dan yardım istedi. Özge Karagöl’ün bu talebi karşısında duygulanan Başkan Yılmaz, “Yarın saat 10.30’da gel birlikte babana gidelim” dedi.

BABA KIZINI AFFETTİ
Özge Karagöl’ü barıştırmak için yola çıkacağı sırada baba Hüseyin Bayazıt’ın Altınordu ilçesinde olduğunu öğrenen Başkan Yılmaz, baba Hüseyin Bayazıt’ı telefonla arayarak, özel bir konuda görüşmek için Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne davet etti. Baba Hüseyin Bayazıt ile bir süre baş başa görüşen Başkan Yılmaz, kızı Özge Karagöl ile barışmasını istedi. Baba Hüseyin Bayazıt, Başkan Yılmaz’ın bu isteği üzerine kızını affettiğini söyledi. Başkan Yılmaz’ın Özge Karagöl’ü odaya davet etmesinin ardından 2 yıldır görüşmeyen, baba-kız birbirine sarılıp barıştı.
Belediyede olup bitenden habersiz bir şekilde dışarıda eşini bekleyen anne Dilek Bayazıt da Başkan Yılmaz’ın makamına çağrıldı. Karşısında 2 yıldır görmediği kızı ve torununu görünce gözyaşlarına hakim olamayan Dilek Bayazıt, kızı ve torununa sarılırken, Başkan Yılmaz’ın da duygu dolu anlar yaşadığı gözlendi.

DUYGUSAL ANLAR
Özge Karagöl’den babasının ve annesinin elini öpmesini isteyen Başkan Yılmaz, “Herkes hata yapabilir. Özge bir hata yapmış ve bunu kabul ediyor. Sizleri de çok seviyor. Özge bundan sonra bizim de kızımız. Anne baba ve çocuklar arasında sonsuza kadar süren bir dargınlık yok. Ben Hüseyin beye teşekkür ediyorum. Bizleri kırmadı ve kızını affetti. Böyle güzel bir barışmaya vesile olduğumuz için çok mutluyum” dedi.
Baba Hüseyin Bayazıt ise, “Başkanımız Enver Yılmaz’ı çok sevdiğim için affettim. İki yıldır görüşmüyorduk ancak insan evladını dargın da olsa affedebiliyor. Kızımı çok seviyorum” diye konuştu.
2 yıl sonra babasıyla barışmanın mutluluğunu yaşayan Özge Karagöl, “Halk gününden başkanımızdan yardım istedim. Kendisi de bana yardımcı olacağını söyledi. Sağ olsun bir gün geçmeden babamla beni barıştırdı. Allah ondan razı olsun” diye konuştu.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-