eskort samsun

ÜNYENETHABER

 YEŞİLAY CEMİYETİ ORDU ŞUBESİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ 

 YEŞİLAY CEMİYETİ ORDU ŞUBESİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ 
18 Kasım 2015 - 18:19

YEŞİLAY CEMİYETİ ORDU ŞUBESİ YENİ BAŞKANINI SEÇTİ TÜRKİYE YEŞİLAY CEMİYETİ ORDU ŞUBE BAŞKANLIĞI'NA CENGİZ KESKİN SEÇİLDİ

TÜRKİYE YEŞİLAY CEMİYETİ ORDU ŞUBE BAŞKANLIĞI’NA CENGİZ KESKİN SEÇİLDİ

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi 2. Olağanüstü Genel Kurulu’nda Cengiz Keskin, başkan seçildi. 

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi 2. Olağanüstü Genel Kurulu Ordu Şube Başkanlığı’nda yapıldı. Olağanüstü genel kurul toplantısında, başkan, asıl ve yedek yönetim kurulu ile asıl ve yedek denetim kurulu seçimi yapıldı. Yapılan seçimin ardından oy birliği ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şube Başkanlığı’na Cengiz Keskin getirildi.
Önceki Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şube Başkanı Prof. Dr. Ali Ayyıldız’ın Ankara’ya tayin olması nedeniyle görevini yeni başkan, emekli eğitimci Cengiz Keskin’e devrettiği belirtildi.

KESKİN: “TOPLUMDA FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi Başkanlığına seçilen Cengiz Keskin, Yeşilay cemiyeti olarak hedeflerini anlattı. Gençlere yöneleceklerini ve toplumda bir farkındalık oluşturacaklarını ifade eden Keskin, “Günümüz koşullarında uyuşturucunun çok farklı sahalara yayılması, çok farklı teknolojiler kullanılarak yeni uyuşturucu tiplerinin oluşmasını göz önünde bulundurursak içinde bulunduğumuz görevin de ne denli önemli olduğunu anlamış oluruz. Yeşilay’ın kutsal bir görevi var, bu görevi en iyi şekilde yapabilmek çok önemli. Bu noktada Yeşilay’ın yeni ürettiği halkı bilinçlendirme, bilgilendirme ve farkındalık oluşturma çabaları kayda değer olacaktır. Ordu’da Yeşilay yeni yeni icraatlarına başlıyor. Bundan sonra yapacağımız çalışmaların halkımız tarafından Yeşilay’ı çok daha iyi tanınmasına katkı sağlayacak. Halkımıza farkındalık oluşturma konusunda yardımcı olacak ve mümkün olduğunca gençlere yönelik faaliyetler düzenlemek bizim en öncelikli hedefimiz olacaktır” dedi.
Türkiye Yeşilay Cemiyeti Ordu Şubesi yeni yönetim ve denetim kurulu ise şu isimlerden oluştu:
Yönetim kuruluna, Hasan Avcı, Okan Sadri Engin, Yusuf Uygun ve Ümit Kökcüoğlu, yedek yönetim kuruluna, Eyyübi Kılıç, Eyüp Elmas, Hüseyin Çubuk, Ercan Aydın ve Doğan Baş, asıl denetim kurulu listesine, Yusuf Ziya Özvatan, Zeki Cabi ve Süleyman Güneş, yedek denetim kurulu üyeliğine de Mahmut Akyol seçildi. Genel Merkez Genel Kurul Delegesi olarak da Sanatçı Okan Sadri Engin görevlendirildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-