eskort samsun

ÜNYENETHABER

Bayan Doktora Bıçaklı Saldırı: 2 Ölü

Bayan Doktora Bıçaklı Saldırı: 2 Ölü
19 Kasım 2015 - 15:05

Adsız

SEKRETERİ İLE ESKİ EŞİNİN TARTIŞMASI SIRASINDA ARAYA GİREN VE BIÇAKLA AĞIR YARALANAN KADIN DOKTOR KURTARILAMADI

OLAYDAN SONRA 5. KATTAN ATLAYAN BIÇAKLI SALDIRGAN DA HAYATINI KAYBETTİ

Samsun’da özel bir hastanede sekreteri ile eski eşinin tartışması sırasında araya giren ve bıçakla ağır yaralanan kadın doktor kurtarılamadı. Olaydan sonra hastanenin 5. katından atlayan bıçaklı saldırgan da hayatını kaybetti.KADIN DOKTOR VE SALDIRGAN HAYATINI KAYBETTİ SEKRETERİ İLE ESKİ EŞİNİN TARTIŞMASI SIRASINDA ARAYA GİREN VE BIÇAKLA AĞIR YARALANAN KADIN DOKTOR KURTARILAMADI OLAYDAN SONRA 5. KATTAN ATLAYAN BIÇAKLI SALDIRGAN DA HAYATINI KAYBETTİ

Olay, İlkadım ilçesindeki özel bir hastanede saat 11.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 38 yaşındaki Yusuf D., hastanede çalışan eski eşi Şeyda A.’nın yanına gitti. Hastanenin 5. katında doktorun sekreteri olan eski eşi Şeyda A. ile tartışan Yusuf D., onu bıçaklamak istedi. Yusuf D., araya giren Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Aynur Dağdemir’i kalbinden bıçakla ağır yaraladı. Şahıs, daha sonra kendisini hastanenin 5. katındaki pencereden aşağı attı.
Ağır yaralanan doktor ile Yusuf D., aynı hastanede tedavi altına alındı. Dr. Aynur Dağdemir, meslektaşlarının tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı.
Bıçaklı saldırgan ise ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülürken yolda hayatını kaybetti.
Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
SAMSUN’DA BAYAN DOKTORA BIÇAKLI SALDIRI HASTANEDE ÇALIŞAN ESKİ EŞİ İLE TARTIŞIRKEN ARAYA GİREN KADIN DOKTORU BIÇAKLAYAN ŞAHIS, DAHA SONRA KENDİSİNİ 5. KATTAN ATTISamsun Valiliği’nden yapılan açıklamada, “İlimizde bulunan özel bir hastanede 19.11.2015 Perşembe günü saat 11.30 sıralarında görevi başında bıçaklanan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aynur Dağdemir olay sonrası acil ameliyata alınmış ve tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır. Olayın faili Yusuf Demirbaş da tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etmiştir” denildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-