eskort samsun

ÜNYENETHABER

TEDES YASAKLARI YUMUŞUYOR MU ?

TEDES YASAKLARI YUMUŞUYOR MU ?
26 Kasım 2015 - 1:29

Adsız

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, TV 52’de canlı yayınlanan “Başkanın Günlüğü” programına konuk olarak Fatma Meltem Naz Yılmaz’ın sorularını cevapladı. Başkan Yılmaz son günlerde kamuoyunun gündeminde olan kamyon ve tırların şehir merkezlerinden geçmesine kısıtlama getirilmesi konusunda yaptığı açıklamada: “Çevre yolunun biran önce açılmasını istiyoruz” dedi.

 

Büyükşehir Belediyesi olarak öncelikli amaçlarının trafikte can ve mal güvenliğini sağlamak olduğunu belirten turkiyenin_en_buyuk_ucretsiz_internet_agi_orduda_h19552Başkan Enver Yılmaz, “Kamyon ve tır geçişiyle ilgili olarak alınan engelleme kararından asla taviz vermemiz mümkün değil. Ancak ilerleyen günlerde ortaya çıkacak tabloya göre akşam 16:00-20:00 saatleri arasındaki uygulama süresinde kısaltmaya gidebiliriz” dedi.

Başkan Enver Yılmaz önümüzdeki haftadan itibaren kamyon ve tır geçişleriyle ilgili kural ihlali yapanlara 210 lira ceza kesileceğini söyleyerek: “Bizim nihai amacımız çevre yolumuzun bir an önce açılması. Çevre yolunun açılmasıyla birlikte yasağı kaldıracağız” şeklinde konuştu.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-