eskort samsun

ÜNYENETHABER

DİZİ OYUNCULARINDAN ÜST’E ZİYARET

DİZİ OYUNCULARINDAN ÜST’E ZİYARET
02 Aralık 2015 - 9:13

video haber

tytro_1

Ünye Sanat Tiyatrosunu Reklam ve Dizi oyuncuları ziyaret etti. Oyuncu Mert Türkoğlu ve Funda Güray yeni sezon hazırlılarına çalışan Ünye Sanat Tiyatrosunu ziyaret ederek desteğimiz sizlerle dediler.

Ünye Sanat Tiyatrosu genel koordinatörü Hamza Alp, Genel Sanat Yönetmeni Kerim Aydemir, Yönetmen Coşkun Çetinalp ve oyuncular misafirlerini en iyi şekilde ağırlayarak hoş sohbet ettiler. Bizleri ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduk diyen Genel Sanat Yönetmeni Kerim Aydemir “Bir anlamda hemşehiri dayanışması oldu. Bildiğiniz gibi Mert Show tv’de yayınlanan İlişki durumu karışık adlı dizide Efe rolünde, Funda hanım ise Reklam oyuncusu ve program sunucusu, artı parantez yakında Startv’de yayımlanan Paramparça adlı dizide rol almaya başlayacak. Ünye Sanat Tiyatrosu olarak ziyaretleri bizleri memnun etti, teşekkür ediyoruz” dedi.

İstanbul’a turneye geldiklerinde hep beraber oluyoruz diyen Mert Türkoğlu “Bizler dizilerde oynuyor olabiliriz ama, bu ekiple Ünye Sanat Tiyatrosu ile arkadaşız. İstanbul’a gelince birbirimizi bulur dertleşiriz. Sahnelerinin yıkıldığını öğrendim üzüldüm, fakat yenisi yapılacağı için sevindim. Bizler için her yer sahne deriz fakat yine de o binanın olması bizleri motive ediyor” açıklamasında bulundu.

Karadeniz’e ikinci gelişim diyen Funda Güray ise “Hava yağmurlu fakat yine de burayı sevdim. İnsanlar ve bu ekip cıvıl cıvıl. Ünye Sanat Tiyatrosuna yeni oyunlarında başarılar diliyorum” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-