eskort samsun

ÜNYENETHABER

Akhisarspor MKE Ankaragücü Aytemiz Alanyaspor Antalyaspor İstanbul Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Erzurum BB Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Göztepe Kasımpaşa Kayserispor Atiker Konyaspor Trabzonspor Demir Grup Sivasspor Yeni Malatyaspor

BEDENCİLER BİR ÇATI ALTINA GİRİYOR

BEDENCİLER BİR ÇATI ALTINA GİRİYOR
editor( unyenethaber@hotmail.com )
02 Aralık 2015 - 10:39

0112201503bdnDernek faaliyetlerinde bulunmak amacıyla Ordu, Fatsa ve Ünye’de görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri Ünye Belediyesi Sosyal Tesislerinde bir araya gelerek dernek oluşum çalışmalarına başladılar.

 

Toplantıya Ordu İl Okul Sporları Temsilcisi Yakup Davutoğlu, Ünye İlçe Temsilcisi Metin Tamtürk, İl Tertip Komitesi Üyeleri Ömür Kırca ve Cem Aslan, Ordu Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği geçici yönetim kurulu başkanı Serkan Türker ile birlikte Ünye ve Fatsa’da görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenleri katıldı.

Amaçlarının Beden Eğitimi Öğretmenleri arasında il genelinde koordinasyonunun sağlanması, branşlarında karşılaşılan sorunların giderilmesi noktasında güç birliği yapılması ve İl genelinde sporun her alanda gelişmesi adına daha etkin rol oynayarak öğrencilere faydalı olunması olduğunu söyleyen İl Temsilcisi Yakup Davutoğlu “Kısa bir süre önce Ordu merkezde kurduğumuz Ordu Beden Eğitimi Öğretmenleri Derneği’nin Fatsa ve Ünye’de şubelerinin açılması için toplantılar yapıyoruz. Fatsa’da daha önce düzenlediğimiz toplantı sonrası Ünye’de görev yapan arkadaşlarla da bir araya geldik. Faydalı bir görüş alış verişi olduğunu düşünüyorum. Oluşumumuz sadece Fatsa ve Ünye ile sınırlı olmayacak. Tüm ilçeleri kapsayacak bir yapılanmanın temelini atmaya çalışıyoruz” dedi.

İlçe Temsilcisi Metin Tamtürk ise sosyal alanda her zaman sorumluluk üstlenen Beden Eğitimi Öğretmenlerinin daha organize hareket etmelerinin gerekliliğinin ortaya çıktığını belirterek “İlçemizdeki arkadaşlar ile daha önceden dernek kurma fikrimiz vardı. İl genelinde tek bir çatı altında toplanılarak güç birliği ile hareket edilmesi noktasında öneri getiren arkadaşlarımızın düşüncelerini önemsiyoruz. Bu anlamda çağrımıza kulak vererek toplantıya iştirak eden tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah hayırlara vesile olur” dedi.

Konu ile ilgili yakın zamanda somut adımların atılması bekleniyor.0112201502bdn

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P