Ankara’da bugün Ordu adına güzel tablolar vardı. Ordu Valisi İrfan Balkaınlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Evli ve Aydın Şaşmaz bugün Ankara’da Ordu Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ordu Heyeti İktidar Milletvekilleri Metin Gündoğdu, Oktay Çanak, Ergün Taşlı ile birlikte Muhalefetten Seyit Torun’da da hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyarette ortak konu Ordu oldu. Ordu Heyetinin akşam saatlerinde Başbakan Yardımcı Numan Kurtulmuş’a da hayırlı olsun ziyareti yapacağı kaydedildi.