eskort samsun

ÜNYENETHABER

AK PARTİLİ MECLİS ÜYESİ İSTİFA ETTİ

AK PARTİLİ MECLİS ÜYESİ İSTİFA ETTİ
11 Şubat 2024 - 23:55

Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Kerim Em, Hilmi Güler’in adaylığına tepki gösterip belediye meclis üyeliğinden istifa etti. Em,”AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı sayın Mehmet Hilmi Güler’e destek vermeyi vicdanıma ve onuruma zul olarak görüyorum.” dedi.

Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Kerim Em, belediye meclis üyeliğinden istifa etti.

 

Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Hilmi Güler’e destek vermeyeceğini açıklayan Em şu ifadelere yer verdi;

“Değerli arkadaşlarım. Malumunuz üzere 2019 yılından beri yaklaşık 5 yıldır sizlerle birlikte partime ve ilçeme hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşadım. Bu süreç içerisinde beni AK Parti ailesinin içine davet eden ilçe başkanımız sayın Fazlı Eren’e çok teşekkür ediyorum. Bu onurlu görevi yaparken partimin ve ilçemin çıkarları doğrultusunda kararlı bir duruş sergilemeye özen gösterdim. Bu güne kadar inanmadığım hiçbir oluşumun içerisinde yol almadım. AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı sayın Mehmet Hilmi Güler’e destek vermeyi vicdanıma ve onuruma zul olarak görüyorum. Bu süre içinde bize inancı olan bütün yol ve dava arkadaşlarımdan helallik istiyorum, benim sizler üzerinde hakkım varsa canı gönülden helal ediyorum. Büyük bir onur ve şerefle yürüttüğüm Büyükşehir belediyesi meclis üyeliğinden istifa ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-