Çakır medyanın yeni ofisine ziyaretler devam ediyor.
Şehrimizin değerli İş İnsanı, Ordu Eski İl Genel Meclis Başkanı,Ak parti Milletvekili aday adayı Şanser Şahin,Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyemiz İsmet Yücesoy ve Ordu Gazete’nin imtiyaz sahibi Nur Kırca Cihan Çakır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
AK Parti’nin önemli isimlerinin ziyaretinde gündemde yerel seçimler vardı. Yerel Seçimin nabzını tutulduğu sohbette siyasetteki ve gündemdeki gelişmeler değerlendirildi.
Karadeniz radyo ve televizyon gazeteciler dernek başkanı Cihan Çakır ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek misafirlere teşekkür etti.