MİL DİYANET SEN Ünye’de faaliyetlerine başladı. MİL DİYANET SEN İlçe başkanı Bülent Bayar üyeleriyle yemekte bir araya geldi .
İlçe Başkanı Bülent Bayar 15 Temmuz meydanında Teras Garden restauranta gerçekleştirdiği yemek organizasyonuyla sendika olarak birlik beraberlik mesajı verdi.
MİLDİ YANET SEN ‘’Ünye’de yeni kurulmasına rağmen büyük ilgi ve destek görüyor .Manevi ,ilkeli, liyakatli( .mil.)sendikacılık anlayışıyla diyanet camiası olarak her ilde büyümeye ve yetkiyi devralmaya geliyor prensibiyle yoluna devam ediyoruz.
Bu tür organizasyonların devam edeceğini hizmetin artarak sürdürüleceğini belirtmek istiyorum. Ünye’deki din görevlileri arkadaşları MİL DİYANET SEN’de bir çatı altında buluşmaya davet ediyorum’’dedi.