eskort samsun

ÜNYENETHABER

AKŞAM HALI SAHADA, SABAH DA AKKUŞ’TA

AKŞAM HALI SAHADA, SABAH DA AKKUŞ’TA
02 Mart 2024 - 15:33

AKKUŞ’A EN FAZLA HİZMET ENVER YILMAZ DÖNEMİNDE GELDİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, dur durak bilmeyen programına Altınordu ve Akkuş’ta devam etti. Dün Altınordu ilçesinde esnaf ziyaretleri yapan Yılmaz, akşam ise halı sahada gençlerle buluştu. Sportmen kişiliği ile bilinen Yılmaz’ın yoğun temposu, takdir topladı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, sahada ayak basmadık yer bırakmıyor. Dün, Altınordu ilçesinde gün boyu esnaf ziyaretlerinde bulunan Yılmaz, akşam ise gençlerle halı saha maçı yaptı. Sabahın erken saatlerinde Akkuş’a geçen Yılmaz’ın esnaf ziyaretleri mitinge dönüştü. Akkuş meydanına toplanan vatandaşlar Yılmaz’a sevgi gösterilerinde bulundu.

AKKUŞ’A EN FAZLA HİZMETİ BİZ YAPTIK

Yılmaz burada yaptığı konuşmada, “Akkuş’a en fazla hizmeti biz yaptık. Akkuş meydanı, binaların çevre düzenlemelerini,  Akkuş’un modern içme suyu arıtma tesisini, asfaltlarını, altyapısını, Salman’ın yollarını biz asfalta kavuşturduk. Hilmi Güler Akkuş’a şunu yaptı diyebilecek birisi var mı? Yok!  552 proje açıkladı.  Vatandaşa kaz dağıttı, ördek dağıttı, cücük dağıttı, Pekin ördeği dağıttı. Dört ay sonra dağıttıkları ördekleri, kazlar kayboldu. Ortada ne kaz var, ne cücük var. Proje böyle mi olur?” dedi.

AKKUŞ’UN SORUNLARINI YİNE BİZ ÇÖZECEĞİZ

Yılmaz, “Her gün farklı ilçelerde mahalle mahalle, sokak sokak esnaf ziyaretlerimize devam ediyoruz. Sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmıyoruz. Ordu’nun her köşesini karış karış dolaşıyor, hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Onların sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz, çözüm üretiyoruz. 31 Mart’tan sonra Akkuş’un sorunlarını yine biz çözeceğiz” diye konuştu.

ENVER YILMAZ’DAN AKKUŞ’A TEŞEKKÜR

Akkuş ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yılmaz, “Akkuş’ta hemşehrilerimizle çok güzel bir gün geçirdik. Yoğun ilgi ve sevgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Ordu’ya hizmet etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-