Pazartesi gecesi koyun sürülerini Karagöl yaylasına götürmek üzere yola çıkan çoban Mustafa Coşkun, bir daha geri dönmedi. Sabahın erken saatlerinde başlayan arama çalışmalarında henüz Coşkun’a ulaşılamadı.
Geniş Çaplı Arama Başlatıldı
Gelen bilgilere göre, Kabadüz ilçesine bağlı Araptamı obası ile Giresun iline bağlı Keşkaya obası sınırında diğer çobanlar, Pazartesi akşamı Mustafa Coşkun’a ulaşamayınca durumu güvenlik güçlerine bildirdi. Salı sabahı başlatılan geniş çaplı arama çalışmaları kesintisiz bir şekilde sürüyor. Ancak, kayıp çoban Mustafa Coşkun’dan hala bir iz bulunamadı.
Ailesi ve Arkadaşları İyi Haber Bekliyor
Samsun’un Bafra ilçesinden olduğu öğrenilen Mustafa Coşkun’un kaybolması üzerine bölgede yoğun bir arama çalışması gerçekleştiriliyor. Yetkililer, Coşkun’u gören veya hakkında bilgi sahibi olanların güvenlik güçlerine bildirmesini rica ediyor. Arama çalışmalarının sonucunu merakla bekleyen ailesi ve arkadaşları, umutla gelecek iyi haberleri bekliyor.