Ünye Kadın Gücü Futbol Takımı, elde ettiği şampiyonluk kupasını Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran’a takdim etti. Ziyaret sırasında, şampiyon takımın başkanı Deniz Benli, Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Metin Kır ve Başkan Yardımcısı Murat Ülgen de hazır bulundu.
Takımın yöneticileri, başarılarını paylaşmak ve desteklerinden dolayı teşekkür etmek amacıyla gerçekleştirdikleri ziyaretin ardından, kulüp tarafından şu açıklama yapıldı:
“Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcımız, hemşehrimiz Sayın Yavuz Selim Kıran’a, Ordu ASKF Başkanımız Metin Kır ve Ordu ASKF Başkan Yardımcımız Murat Ülgen ile birlikte şampiyonluk kupamızı takdim ettik. Misafirperverliğinden ötürü Sayın Bakanımıza Ünye Kadın Futbol Kulübü adına şükranlarımızı sunuyoruz.”
Ziyaret, Ünye Kadın Gücü’nün elde ettiği başarının kutlanmasının yanı sıra, spor ve toplumsal dayanışmanın önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Kulüp, kazandıkları bu önemli başarıyı tüm destekçileriyle paylaşmaktan gurur duyduklarını belirtti.