Ünye 1957 Spor Kulübü’nden Önemli Kararlar
– Ünye 1957 Spor Kulübü, yeni sezon öncesinde önemli kararlar almak üzere yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Kulüp başkanı Fatih Çakır’ın başkanlığında yapılan toplantı, İstanbul Güneşli’deki kulüp merkezinde gerçekleşti.
Toplantıya katılan yönetim kurulu üyeleri arasında Osman Karayiğit, İhsan Türk, Erdal Çakır, Sefa Okutucu, Serkan Koca, Oktay Toprak ve Mustafa Oğuş yer aldı.
Yeni Sezon Hazırlıkları Başlıyor
Toplantıda alınan kararlar arasında, Ünye 1957 Spor Kulübü’nün Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2024-2025 sezonuna yönelik hazırlıkları dikkat çekti. Teknik ekip ve futbolcu transfer süreçlerinin başlatılmasına karar verildi.
Kulübe Yeni Otobüs
Kulübün hizmetinde kullanılmak üzere bir otobüs alımı için bütçe oluşturulması kararı alındı. Bu adım, takımın deplasman maçlarına daha konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlamasını hedefliyor.
Sosyal Tesisler Yenileniyor
Kulüp sosyal tesislerinin inşaat, onarım ve bakım işleri sezon başına kadar tamamlanacak. Bu çalışmaların ardından tesislerin kullanıma açılması planlanıyor.
Ağustos Kampı Hazırlıkları
Ağustos ayında gerçekleştirilecek kamp süreci için yer belirlenerek, teknik ekip ve futbolcuların kamp sürecini tamamlaması kararlaştırıldı. Bu kamp, yeni sezon öncesi takımın kaynaşması ve performansını artırmayı hedefliyor.
Sponsorluk ve Reklam Görüşmeleri
Toplantıda, kulübün finansal durumunu güçlendirmek amacıyla sponsor ve reklam görüşmelerinin yapılması kararlaştırıldı.
Yeni Mağaza ve Alt Yapı Yatırımları
Ünye 1957 Spor Store mağazasının açılması ve alt yapı takımlarının kurulması da gündem maddeleri arasında yer aldı. Ayrıca, kulüp bünyesinde bir yaz okulu açılarak genç yeteneklerin keşfedilmesi hedefleniyor.
Alınan tüm kararlar yönetim kurulu üyeleri tarafından oy çokluğuyla kabul edildi.
Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanı Fatih Çakır’ın Açıklamaları
Kulüp başkanı Fatih Çakır, toplantı sonrası yaptığı açıklamada, “Yeni sezon öncesinde aldığımız kararlar, kulübümüzün geleceği için büyük önem taşıyor. Hedefimiz, BAL Ligi’nde başarılı sonuçlar elde etmek ve Ünye 1957 Spor Kulübü’nü daha ileriye taşımak” dedi.
Ünye 1957 Spor Kulübü, aldığı bu kararlarla yeni sezona iddialı bir başlangıç yapmayı planlıyor. Taraftarlar, kulübün yeni sezondaki performansını merakla bekliyor.