eskort samsun

ÜNYENETHABER

DOĞA İLE BULUŞMANIN YENİ ADRESİ: TURNASUYU KORDON PARK

DOĞA İLE BULUŞMANIN YENİ ADRESİ: TURNASUYU KORDON PARK
10 Haziran 2024 - 18:04

“BÜYÜKŞEHİRE YAKIŞIR BİR YATIRIM OLDU, BAŞKAN GÜLER’E ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Şehrin en değerli konumlarından biri olan Turnasuyu’na kazandırılan Kordon Park vatandaşların gözdesi haline geldi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in rant ve betona değil, doğaya verdiği hassasiyetiyle Gülyalı ilçesi Turnasuyu Mahallesi’nde denize sıfır konumda hayata geçirilen Turnasuyu Kordon Park vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor.

HERKESİN KENDİNE GÖRE BİR HOBİ BULACAĞI YENİ GÖZDE

Ordu’nun doğal güzelliklerine eklenen Kordon Park şehir hayatının koşuşturmasından uzak herkesin kendine göre bir hobi bulabileceği gözde alanlardan biri oldu. Doğa ile buluşmanın yeni adresi olan Kordon Park’ta keyifli bir gün geçirmek isteyen her yaştan vatandaş soluğu burada alıyor. Kimi piknik yapıyor, balık tutuyor, kahvesini yudumlayarak manzaranın keyfini çıkarıyor; kimi ise tabiatla uyum içerisinde yer alan alanda fotoğraf çekimi yaptırıyor.

“BAŞKANIMIZ HİLMİ GÜLER TURNASUYU’NA ÇOK BÜYÜK BİR HİZMET VERDİ”

Boş vakitlerini keyifle geçirmeleri adına çok güzel bir yatırımın yapıldığı söyleyen vatandaşlar Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ettiler. 

Vatandaşlar konuşmasında şu ifadelere yer verdiler:

“Burası öncesinde mezbelelik bir alandı. Büyükşehire yakışır çok güzel bir alan olmuş. Burası yapılınca herkes buraya gelmeye başladı. Burada boş vakitlerimizi değerlendirmek adına da çok güzel oldu. Sürekli buraya gelmek istiyoruz, böyle bir yerin topluma kazandırılması bizleri oldukça memnun etti. Alanda her detay ayrı düşünülmüş. Başkanımız Hilmi Güler’i her zaman takdir ediyoruz. Burayı yapmakla Turnasuyu’na çok büyük bir hizmet verdi.”

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-