eskort samsun

ÜNYENETHABER

ÜFK’DAN MİLLİ EĞİTİME ZİYARET

ÜFK’DAN MİLLİ EĞİTİME ZİYARET
09 Temmuz 2024 - 15:44

Ünye Futbol Kulübü sporcu öğrencileri ve antrenörleri ile birlikte Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyarette bulundular.

Sporcu öğrencilerin yanı sıra Beden Eğitimi Öğretmeni ve aynı zamanda Kulüp Başkanı olan Metin Tamtürk’ün de yer aldığı ziyarette, Ünye’deki okullarda eğitim-öğretim gören sporcu öğrenciler kazandıkları İl şampiyonluk kupasını İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz’le paylaşarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Ziyaretlerinden ve başarılarını kendileri ile paylaşmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdür Tokgöz, amaçlarının her alanda başarılı öğrenciler yetiştirmek ve onları desteklemek olduğunu belirtti. Ünye Futbol Kulübü’nü de tebrik etti.

Eğitim ve öğretimin bir bütün olduğunu ve bu noktada Ünye’de okul sporları başta olmak üzere tüm sosyal faaliyetlere verdiği destek ile her alanda başarılı öğrencilerin yetişmesi için gayret gösteren İlçe Milli Müdürü Özgür Tokgöz’le U13 liginde şampiyon olan sporcu öğrencilerinin başarısını paylaşmak istediklerini belirten Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk bu anlamda kendilerini ziyaret ederek verdikleri destek için teşekkür ettiklerini ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal medya hesabından da ziyaret ile ilgili yapılan paylaşımda ise şu ifadelere yer verildi;

“2.Amatör Lig Şampiyonu ve U13 Ligi Şampiyonu olan Ünye Futbol Kulübü, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Özgür TOKGÖZ’ü ziyaret ettiler. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz” denildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-