Mardin’in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik süren operasyonlarda teröristlerin attığı roketatar sonucu Yaralanan Ünyeli Uzman Çavuş’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
5’i asker, 2’si polis, 7 güvenlik görevlisinin yaralandığı operasyonda, yarlılardan Ünyeli Uzman Çavuş Ümit Sürücü olay yerine çağrılan ambulansla İlçe Devlet Hastanesine kaldırılmış.Daha sonra tedavisi için Ankara GATA’ya sevkedilen Uzman Çavuş geçirdiği operasyonun ardından sağlığına kavuştuğunu eşiyle çektirdiği fotoğrafla sevenleriyle paylaştı.
.Uzman Çavuş Ümit Sürücü’nün yakını ve aynı zamanda Ak parti ilçe yönetim kurulu üyesi olan Selami Kurt’dan aldığımız bilgiye göre ;
2 çocuk sahibi Uzman Çavuş Ümit Sürücü’nün yarın küçük bir operasyon daha geçireceği ve sağlığına tam olarak kavuşacağı öğrenildi.
Kurt,Uzman Çavuşumuz Ümit Sürücü’nün durumu gayet iyi. Allah’a hamd olsun. Rabbim ailesine, çocuklarına ve bu millete bağışladı. Bir süre daha GATA’daki tedavisi devam edecek. Dualarını esirgemeyen yüce milletimize sonsuz teşekkürler dedi.