eskort samsun

ÜNYENETHABER

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “MİLLETİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “MİLLETİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
25 Nisan 2016 - 17:45

BAŞKAN TEKİNTAŞ: "MİLLETİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

Altınordu İlçe Kaymakamı Şenol Esmer, Altınordu Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret etti.

Altınordu İlçe Kaymakamı Şenol Esmer, Altınordu ilçe Jandarma Komutanı Hüseyin Arı, Altınordu İlçe Emniyet Müdürü Muzaffer Güneş ve çok sayıda daire müdürü Başkan Tekintaş ve yardımcılarını yeni hizmet binasında ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarette konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yapılan her hizmetin millet için olduğunu ifade ederek, “Belediye olarak milletimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Bunun için de yeni yaptığımız bu hizmet binasını Altınordulu hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Altınordu ilçemizde milletimize en iyi hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz. Daha önce zor şartlar altında çalışma imkanına sahiptik. Yeni belediye hizmet binamızı yaparak bunu aştık. Belediye binamız hem modern hem de şeffaf olmasıyla birlikte milletimizin beklentilerini tümüyle karşılayacak. Modern sistem sayesinde hizmet almaya gelen vatandaşımız hiç zorlanmadan kısa bir süre içinde işlemini yapacak. Bu gibi akıllı binaların Altınordu ilçemizde artacağını ümit ediyoruz. Siz değerli Altınordu ilçe Kaymakamımız Şenol Esmer, beraberindeki ilçe Jandarma Komutanı, İlçe Emniyet Müdürü ve daire müdürlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Altınordu Belediyesi’nin yeni hizmet binasını beğendiğini aktaran Altınordu Kaymakamı Şenol Esmer “Altınordu Belediyemizin yeni hizmet binasını başkanımız ile birlikte gezdik. Çok modern bir bina olduğunu gözlemledik. Bu ve buna benze binaların önümüzdeki yıllarda ilçemizde artacağını düşünüyorum. Allah yeni hizmet binanızda milletimize hayırlı işler yapmayı nasip etsin. Siz ve ekibinize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-