eskort samsun

ÜNYENETHABER

“BİR KİTAP DA SEN ANLAT” BÖLGE FİNALİ

“BİR KİTAP DA SEN ANLAT” BÖLGE FİNALİ
26 Nisan 2016 - 17:16

"BİR KİTAP DA SEN ANLAT" BÖLGE FİNALİ

Ordu Valiliği’nin yürüttüğü ‘Ordu Okuyor Kampanyası’ ile ‘Ben De Başarabilirim Projesi’ kapsamında Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri arasında düzenlediği “Bir Kitap Da Sen Anlat” yarışmasının bölge finali Fatsa Halk Eğitim Merkezi’nde yapıldı.

Düzenlenen yarışmaya Fatsa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Vahit Bölek başta olmak üzere çok sayıda öğretmen ve öğrenci katıldı. Rehber "BİR KİTAP DA SEN ANLAT" BÖLGE FİNALİöğretmenleri ile Fatsa’daki bölge finallerine katılan öğrenciler büyük bir özgüvenle sahneye çıkarak hitabet hünerlerini yarışmada sergilediler.
Türk dili ve edebiyatı öğretmenlerinden oluşan jüri üyelerinin yaptığı değerlendirme sonucunda ilkokul alanında Kumru Aşağı Damlalı İlkokulu öğrencisi Beyza Süğümlü birinci, ortaokulları arasında Kumru Divanetürk Şehit İrfan Ünceli Ortaokulu öğrencisi Ayşenur Mumsuz birinci, lise kategorisinde ise Korgan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Emirhan Gevrek birinci oldu.
“Bir Kitap Da Sen Anlat” yarışmasında dereceye giren öğrenciler Ordu ilinde gerçekleşecek il finalinde okulları temsil edeceklerini öğrendi.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-