eskort samsun

ÜNYENETHABER

ERİŞMİŞ, BASIN MENSUPLARI İLE VEDALAŞTI

ERİŞMİŞ, BASIN MENSUPLARI İLE VEDALAŞTI
29 Nisan 2016 - 12:57

ERİŞMİŞ, BASIN MENSUPLARI İLE VEDALAŞTI

Enerji Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na atanan Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Erişmiş, Fatsa’da görev yapan basın mensupları ile veda kahvaltısında buluştu.

Kahvaltıya basın mensuplarının yanı sıra Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu ve Fatsa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Etem Öztürk de katıldı.
2 yıldır Fatsa Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdüren ve Enerji Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı görevine atanan Erişmiş, “2 yıl gibi bir süredir Fatsa Belediye Başkan Yardımcılığı görevini sürdürdüm. Burada çalışırken her zaman basınla birlikte uyumlu çalışmalarımız oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum. Yeni görevim nedeniyle artık Ankara’da olacağım ve bu veda kahvaltısında onlarla birlikte olmak istedim. Birbirimizi kırmadan bu süreci elimizden geldiği kadar götürdük. Her zaman bundan sonda çalışmalarımız devam edecek. Herkese hakkımı helal ediyorum” dedi.
Kahvaltıya katılan basın mensupları ise Fatih Erişmiş’e yeni görevinde başarılar dilediler. Kahvaltı, hatıra fotoğrafının çektirilmesiyle son buldu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-