Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel, geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı Ünye Devlet Hastanesinde yapılan kontrollerden sonra ameliyata alındı.
Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel’in ağrılarının artmasının apandis den kaynaklandığı tespit edilmesinin ardından başarılı bir operasyon geçirdi. Mehel, geçirdiği operasyonun ardından müşahede altına alındı.
Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Mehel’in sağlık durumunun iyi olduğu ve pazar günü taburcu olacağı öğrenilirken, Mehel yatmakta olduğu Ünye Devlet Hastanesi’nde sevenlerinin akınına uğradı.
Bizde Çakır Medya ailesi olarak, Ünye Belediye Başkan Yardımcılığı görevini başarıyla yapmakta olan Ali Kemal Mehel’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşup işinin başına dönmesini bekliyoruz.