eskort samsun

ÜNYENETHABER

ÇATALPINAR’DA YAŞLILAR BİR ARAYA GELDİ

ÇATALPINAR’DA YAŞLILAR BİR ARAYA GELDİ
30 Nisan 2016 - 18:08

ÇATALPINAR’DA YAŞLILAR BİR ARAYA GELDİ

Ordu’nun Çatalpınar ilçesinde kaymakamlık ve belediyenin ortaklaşa düzenlediği yemekte 80 yaşı üstü vatandaşlar bir araya geldi.

Elmaköy Mahallesi’nde bulunan alabalık tesislerinde bir araya gelen yaşlıları Kaymakam Osman Çelikkol ve Belediye Başkanı Ahmet Türe kapıda karşıladılar. Belediye Başkanı Ahmet Türe kahvaltı sonrası yaptığı konuşmada “Bu yıl ilk kez Kaymakamlıkla birlikte başlattığımız bu projemizle yılda bir defa da olsa sizleri bir araya getirmekten dolayı çok mutluyuz. Sizlerin yaşam tecrübelerinizden, birikiminizden faydalanmak isteriz. Bu davetimizi geri çevirmeyip yemeğimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Sizler bizim kıdemli vatandaşlarımızsınız” dedi.
Kaymakam Osman Çelikkol ise yaşın bedende değil ruhta olduğunu kaydederek “Çatalpınar’ın geçmişini ve bugününü bilenler, yaşayanlar sizlersiniz. Buradaki birlik, beraberlik bizi çok memnun ediyor. Böylelikle aynı ilçede çocukluğunuz değişik mahallelerde geçmiş olsa bile aylardır beklide birbirinizi görmeyenler vardır. Sizlerle birlikte bu birliğin sağlanmasında emeği geçen mahalle muhtarlarımıza, başkanımıza ve sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.
80 ve üstü yaşlı çınarlar yemek sonrası, aylarca görmedikleri gönüldaşları ile saatlerce sohbet ettiler.
Yaşlıları biraya getiren Kaymakam Osman Çelikkol ve Belediye Başkanı Ahmet Türe’ye yaşlı vatandaşlar teşekkür ettiler.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-