Kastamonu Entegre Samsun Tesislerinden Tiyatro Etkinliği
10 Mayıs 2016 Salı günü akşamı Samsun Fabrika Personeli ve aileleri ‘’Komşu Köyün Delisi’’ isimli oyunu izledi. Sosyal Faaliyet Komisyonu kararı gereği, bu yıl önceki yıllardan farklı bir uygulama yapılarak Fabrika Personeli Ordu Belediyesine ait kültür merkezine giderek yerinde oyun izlemeyi tercih etti. Komedi türünde olan ve izleyicilerini oldukça eğlendiren oyuna katılım iyi seviyede gerçekleşti. Fabrika Müdürü Ertekin DİKMEN bu gibi kültürel etkinliklerin çalışanlar üzerinde olumlu etki yarattığını, iş ortamı dışında bir araya gelmenin motivasyonu arttırdığını ve Personel arasında bütünlüğü sağladığını ifade etti.